Till Riksförbundet
Gå till distrikt
  • Hem
  • Kontakta oss

Kontakta oss

Styrelsen för Hästholmens bygdegård

 

Ordförande

Camilla Linusson

070-388 73 62

camilla.linusson@outlook.com

Sekreterare

Stephan Redman

070-713 90 79

stephan.redman@gmail.com

Kassör

Marianne Bremer

070-527 06 73

bremerm63@gmail.com

Bokningsansvarig

Gunnel Kellander

070-322 30 24

gunnel.kellander@gmail.com

Ledamot

Lars Hansson

070-385 30 88

lars@bergsgatan.st

Suppleant

Vivi Hansson

070-607 43 92

vivi@bergsgatan.st

Suppleant

Birgitta Hellman Magnusson

070-310 28 55

birgittahellmanmagnusson@gmail.com

Suppleant

Irma Aspholm

073-625 62 06

irma.aspblom@gmail.com

Suppleant

Elisabet Samuelsson

070-089 55 48

elisabeth.samuelsson@liu.se

Suppleant

Sven-Arne Johnsson

070-717 41 12

arne41.johnsson@gmail.com

Suppleant

Petter Frid

073-515 23 06

fridpetter@gmail.com

Suppleant

Nemo Wassén

072-242 60 82

nemo.wasen@yahoo.com
Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se