• Hem
  • Gävleborgs distriktsstyrelse

Gävleborgs distriktsstyrelse

Kontakta oss i frågor rörande Gävleborgs bygdegårdsdistrikt

Ordförande:
Ingemar Sandehult
• ingemar@sfmab.se
• 070-772 00 33

Vice ordförande:
Vakant

Kassör:
Emma Pergel
emma@scorpan.se
• 070-775 91 42

Sekreterare:
• Marie Sandehult
marie.sandehult@gmail.com
• 070-334 81 26

Ledamöter:

• Harry Tunong
harry.tunong@gmail.com

 

Ersättare

• Ingrid Tunong – tillika Kontaktperson för kulturfrågor
• tunong.ingrid@gmail.com

Lena Zettersten

lena.zettersten@gmail.com

 

Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se