Ordförande
Lars Voss, tfn 070-307 17 66
Hällingsjövägen 121, 434 95 Kungsbacka
lars.voss@netatonce.net

Vice ordförande :
Tommy Larsson, tfn 070-687 00 49
Skattagårdsv. 32, 310 60 Ullared
lartom@icloud.com

Sekreterare:
Gunbritt Emilsson, tfn 070-871 03 52
Köpinge 40, 312 91 Laholm
Gunbritt@wekunet.se

Kassör & informationsansvarig:
Sven-Anders Svensson, tfn 070-551 70 20
Arves Munkaskog 1, 432 76 Tvååker
sven-anders@arves.se

Kultur:
Britt Gustavsson (samankallande) tfn 070-547 17 48
Lagagårdsvägen 5, 312 35 Laholm
drottningbritt@gmail.com

I kulturgruppen ingår även: Seija Lundqvist och Sven-Anders Svensson

Bygg- o försäkringsansvarig:
Göte Johansson, tfn 0346-960 70, 070-727 25 28
Olas väg 2, Box 4004, 311 04 Glommen
bygg@kontrollanten.com

Miljöambassadör:
Tommy Larsson, tfn 0346-303 49
Skattagårdsv. 32, 310 60 Ullared
lartom@icloud.com

Ungdomsambassadör:
Angelica Dahlström, tfn 073-832 04 30
Soldalsvägen 8 312 95 Laholm
angelicadahlstrom86@gmail.com

Webb – support:
Sven-Anders Svensson, tfn 0340-420 43, 070-551 70 20,
Arves Munkaskog 1, 432 76 Tvååker
sven-anders@arves.se

Övriga representanter i styrelsen:

Seija Lundqvist, tfn 0300-540756, 076-233 37 48
Hanhals Kyrkväg 285, 439 73 Fjärås
seija.rustan@bredband.net

Angelica Dahlström, tfn 073-832 04 30
Soldalsvägen 8 312 95 Laholm
angelicadahlstrom86@gmail.com

Rebecka Ling, tfn 070 141 13 91
Lantmannavägen 29, 432 77 Tvååker
ling.rebecka@gmail.com

Tony Nilsson, tfn 072 534 68 42
Portalvägen 10, 432 99 Skällinge
tony.n@bahnhof.se

Henrich Kaufmann, tfn 070-884 11 89
Fjärås Eneväg 4, 439 71 Fjärås
heinrich.kaufmann@swipnet.se

SV-representant:
Sven-Anders Svensson, tfn 0340-420 43, 070-551 70 20
Arves Munkaskog 1, 432 76 Tvååker
sven-anders@arves.se

LRF-representant: Ingen representant rapporterad

CUF-representant: Ingen representant rapporterad

 

Sammankallande i projekten:

Ungdom: Angelica Dahlström, tfn 073-832 04 30

Marknadsföring/Webb: Sven-Anders Svensson, tfn 070-551 70 20

Konstklubbskommitén: Lars Voss och Seija Lundqvist.

 

Valberedningen

Sammankallande
Lars-Gunnar Tönnerheden, Tosarp 409 305 97 Eldsberga,
tfn 070-469 51 71
Övriga
Sven Fritzson, Alslöv 7002, 434 97 Kungsbacka, tfn 070-631 50 33
Kerstin Modiggård, Modiggagården, 432 91 Varberg,
tfn 073 -260 09 60
Kjell Henriksson, Laxgränd 15 312 30 Laholm, tfn 070-932 98 13