Styrelse och funktionärer inom Bergshamra bygdegårdsförening

Bergshamra bygdegårdsförening har verksamhetsår = kalenderår.

Årsmötet skall hållas innan februari månads utgång.

Ordförande

Ordförande

Yvonne Lindström

070-850 97 51

yvo.lindstrom@gmail.com
Vice ordförande, Hemside- & Facebookansvarig

Ledamot, vice ordförande, Hemsides- & Facebookansvarig

Catharina Erdtman

0700-76 71 56

c.erdtman@hotmail.com
Kassör, ledamot

Ledamot, kassör

Kai Larsson

072-203 94 47

kailarsson@gmail.com
Sekreterare, ledamot

Ledamot, sekreterare

Marita Jeansson

070-33 44 335

marita.jeansson@telia.com
Ledamot

Ledamot

Eva Sundqvist Olmos

076-5256625

eva_sundqvistolmos@yahoo.com
Ledamot

Ledamot

Thomas Sving

073-530 77 51

thomas.sving@gmail.com
Suppleant

Suppleant

Lennart Tegenborg

0736-16 25 21

tegenborg@telia.com
Suppleant

Suppleant

Lennart Gunnarsson

070-5270470

lennart.solkusten@telia.com
Revisor, sammankallande

Ordinarie revisor

Monica Richardson

073-3262804

monicaric4@gmail.com
Revisor

Revisor

Agneta Wale

070-428 54 57

wale.agneta@gmail.com
Revisorssuppleant

Revisorssuppleant

Kerstin Strandqvist

073-5002994

oxdragar@gmail.com
Revisorssuppleant

Revisorssuppleant

Rain Richardsson

0176-26 11 56

070-926 11 56

lagboda@gmail.com
Valberedning - sammankallande

Valberedning, sammankallande

Christina Edberg

070-2514027

christina.edberg@gmail.com
Valberedning

Valberedning, ledamot

Christina Bengtsson

073-8048014

endumen@gmail.com
Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se