Till Riksförbundet
Gå till distrikt

Arbets- och idégrupper 2020

UNGDOMSGRUPPEN


Ulrika Lindström, ulleoputte@live.se


Marjo Luukinen, marjo-irmeli@hotmail.com

FESTGRUPPEN


Helen Nilsson, bowetier@hotmail.com

Kenny Önnefors, kenny@onneforsror.se


Linus Gullberg, linus@algskogab,se

LOPPISGRUPPEN


Ulrika Lindström, ulleoputte@live.se


Malin Jansson, peter.halsedal.nordin@telia.com

Sandra Gustavsson


Kerttu Pyrstöjärvi, kerttu.linghill1@gmail.com


Barbro Into, into_3@hotmail.com


Chris Molinder, chrismolinder@hotmail.com


Anna Pettersson, anna.pettersson8@hotmail.com

MILJÖGRUPPEN


Anna Pettersson, anna.pettersson8@hotmail.com


Christer Eriksson, christider77@gmail.com


Malin Jansson, peter.halsedal.nordin@telia.com

Erco Ramos, erculanoramos.3@gmail.com, 070-7180371


Wiweka Bengtsson, janchr44@hotmail.com

BYGGRUPPEN


Mats Pettersson, 070 – 5834410, mats@matsrolf-el.se


Aarre Into, 070-5893432


Kenny Önnefors, kenny@onneforsror.se


Johan Sanfridsson, johan.sanfridsson1987@hotmail.com

KULTURGRUPPEN


Jörgen Carlsson, jorgen.carlsson@folkbildning.net, 070-4371146


Marijke Vos, strykvos42@gmail.com


Jan Bengtsson, janchr44@hotmail.com

Wiweka Bengtsson, janchr44@hotmail.com

Gunilla Stangel

MINIGOLFEN


Peter Nordin, peter.halsedal.nordin@telia.com

FACEBOOK


Jörgen Carlsson, jorgen.carlsson@folkbildning.net
Johan Sanfridsson, johan.sanfridsson1987@hotmail.com

HEMSIDAN


Jörgen Carlsson, jorgen.carlsson@folkbildning.net
Anna Pettersson, anna.pettersson8@hotmail.com

SUPERTEXTEN


Emil Nordlander, +46 70-482 44 56, nordlander_81@hotmail.com

INKÖP HUSHÅLLSARTIKLAR


Kerttu Pyrstöjärvi, kerttu.linghill1@gmail.com

SPONSORGRUPPEN

Johan Sanfridsson,  johan.sanfridsson1987@hotmail.com



          
Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se