Till Riksförbundet
Gå till distrikt

Styrelsen

Ordförande

Rolf Åkesson
tel: 070-6970547
rolf@knared.org

Vice ordförande

Agnes Bäckman                                                                                                                      tt
tel: 070-5103766
agnesbackman65@hotmail.se

 

Kassör

Ingrid Åkesson
tel: 070-5263778
rolf@knared.org

Sekreterare

Per-Yngve Nilsson
tel: 070-6081097
per.yngve.nilsson@hotmail.se

Lena Karlsson
tel: 073-5305012
lena.wisborn@gmail.com

Lisbeth Gunnarsson
tel: 073-8293509
gunnarsson.kallshult@laholm.com

Curt Ericsson
tel 070-3222561
elisabeth_ericsson@telia.com

Kjeld Eslared
tel: 0707485807
kjeld@eslared.se

 

 

Ersättare

Inga-Lill Cederberg
tel: 0760305050
ingalill.cederberg@gmail.com

Inger-Kristin Eriksson
tel: 0768511407
inger.kristin.eriksson@hotmail.com

Markus Eslared
tel: 0704911222
markus@eslared.se

Revisorer

Marianne Lindberg

Ronny Harrysson

Ersättare

Elisabeth Ericsson

 

Valberedning

Lars Lindström
Lars Ingemarsson

 

 

 

Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se