Bakgrundsbild

Förbundskansli

Sommaröppettider

Måndag till fredag klockan 9.00–15.00. Lunchstängt kl. 11.30–12.30.

Växeln är stängd vecka 28–31.

Kontakta oss på kansliet

Förbundschef

Kenneth Lundmark

072-519 20 62

kenneth.lundmark@bygdegardarna.se

Controller och ekonomiansvarig

Annika Gillerblad

070-440 35 72

annika.gillerblad@bygdegardarna.se

Verksamhetsutvecklare konst och kultur

Stefan Löfgren

070-347 43 86

stefan.lofgren@bygdegardarna.se

Verksamhetsutvecklare fastighet och miljö

Ulph Lundgren

070-440 38 96

ulph.lundgren@bygdegardarna.se

Verksamhetsutvecklare ungdom

Elinor Metsjö

070-344 65 53

elinor.metsjo@bygdegardarna.se

Verksamhetsutvecklare film och ungdom

Anna Öhman

070–881 34 43

anna.ohman@bygdegardarna.se

Verksamhetsutvecklare organisation och landsbygd

Sofia Ohlsson

070-440 89 42

sofia.ohlsson@bygdegardarna.se

Kommunikatör

Jenny Dahlerus

070-789 05 13

jenny.dahlerus@bygdegardarna.se

Administratör

Andreas Engström

070-440 18 86

andreas.engstrom@bygdegardarna.se

Administratör - konst och medlemskap

Anna-Lena Nilsson

Måndag-onsdag

070-440 67 87

anna-lena.nilsson@bygdegardarna.se