Till Riksförbundet
Gå till distrikt
  • Hem
  • Kontakta oss

Kontakta oss

Ordf. Birger Svensson

Ordförande Webbansvarig

Birger Svensson

0457-809 29

0733-48 42 25

birger.svensson@hotmail.se

Vice ordförande Kulturansvarig

Tommy Kalmteg

0457-453 125

0706-95 82 09

tokafastigheter@hotmail.se

Sekr. och kassör, informationsansvarig

Karin Svensson

0457-230 53

karin.svensson.nb@gmail.com

Styrelseledamot Landsbygdsansvarig Miljöansvarig

Lars Karlsson

0455-360 054

070-816 02 64

lars.karlsson@centerpartiet.se

Styrelseledamot

Anneli Svensson

072-353 77 77

annelisvenssonmassage@gmail.com

SV representant

Åke Lilja

076-193 85 98

ake.lilja@gmail.com

Styrelsesuppleant

Birgitta Månsson

0457-22 135

070-828 77 58

birgittam240@hotmail.com

Styrelsesuppleant Ungdomsansvarig

Jonatan Glader

070-680 52 99

gladejonte@gmail.com

Styrelsesuppleant

Anna-Stina Bengtsson

0456-530 42

073-20 09 880

Styrelsesuppleant

Ingemo Adolfsson

0455-249 11

ingemo.adolfsson@gmail.com

Byggansvarig

Jan-Olov Olsson

070-974 91 31

jan-olov@smemala.se

Försäkringsansvarig

Torsten Olausson

0455-452 70

0708-80 29 00

torsten.olausson@live.se
Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se